Aktualności

  HOME    Aktualności    

Piłka Wodna, Arkonia - CKS-ORKA, 12.01.2013, relacja

W sobotę 12 stycznia rozegrane zostały dwa mecze w ramach rozgrywek ligowych piłki wodnej juniorów.

Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 22:3 dla gospodarzy. Po ciężkiej walce nasi zawodnicy musieli oddać wyższość bardziej doświadczonym kolegom z Arkonii. Dzięki ogromnej sile woli i chęci do walki naszych reprezentantów spotkanie było bardzo ciekawym wydarzeniem. Na trybunach zasiadło wielu kibiców klubu CKS-ORKA, łącznie z panią dyrektor Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49. Dziękujemy za wsparcie dla młodych zawodników.

Kolejne spotkanie rozegrane o godzinie 16 było już bardziej wyrównanym pojedynkiem, które mimo, że zakończyło się ponownym zwycięstwem Arkonii z wynikiem 17:7, to pokazało, iż zawodnicy CKS-ORKA posiadają już spore umiejętności. Wielokrotnie skutecznie atakowali i kontratakowali stwarzając bardzo ciekawe akcje. Ponownie dziękujemy za liczne przybycie kibiców na to spotkanie.

W obu spotkaniach wyróżniającym się zawodnikiem był bramkarz ORKI Patryk Mysiorski, który zaprezentował wiele wspaniałych interwencji, po których nawet przeciwnikom ręce same składały się do oklasków. 

W następnym spotkaniu ligowym przeciwnikiem ORKI będzie Marlin Gryfino. Mecz odbędzie się w lutym, na wyjeździe w Gryfinie.

IMG_4202_tabl