Aktualności

  HOME    Aktualności    

Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin 17.02.2013 - start 5

3 km zdobyte!

Damian Wojcieszonek został zwycięzcą niedzielnych zawodów Biegowych im. Jerzego Kortza na osiedlu Bukowym na dystansie 3 kilometrów.

Kolejne miejsca zajęli także zawodnicy CKS-ORKA:  

2. Sebastian Karwowski,
3. Kuba Żurek,     
4. Krystian Matusiak,     
5. Tomasz Keczmer     
6. Norbert Neuman     
7. Eryk Filocha     
8. Marek Krych

Impreza biegowa rozwija się bardzo intensywnie. Startuje coraz więcej zawodników, głównie na dłuższym - 10-cio kilometrowym dystansie.
Po zakończonym biegu wszyscy zawodnicy zostali obdarowani czekoladami Milka, co okazało się być wielką niespodzianką ze strony organizatorów.
Podziękowania za organizację należą się p. Karolowi Radzimskiemu i jego podopiecznym z klubu sportowego CKS Trygław oraz grupie biegowej Puszczyk Bukowy - której pomoc przy organizacji okazała się bezcenna.
Relację z tego wydarzenia prowadziło także Radio Szczecin, którego reporter przeprowadził szereg wywiadów z zawodnikami.

Relacja z biegu:
www.radioszczecin.pl/index.php?idp=179&idx=402


Zdjęcia w artykule - fot. Piotr Kołodziejski, Radio Szczecin.

resized_500x328_2013_02_17_Bieg_Kortza_1

2013_02_17_Bieg_Kortza_2

WYNIKI IV BIEGU im. JERZEGO KORTZA
17 lutego 2013 roku

Mężczyźni - bieg główny - 10 km

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1 Bartosz SMĘDA 00:33:04
2 Tomasz WASZKIEWICZ 00:34:13
3 Ireneusz SMANS 00:34:38
4 Tomasz JURKOWSKI 00:35:40
5 Norbert GIECEWICZ 00:35:47
6 Krzysztof JUSZCZYK 00:36:11
7 Dawid TUBACKI 00:37:16
8 Grzesiek SUPLICKI 00:37:20
9 Arutr KASPRZAK 00:37:57
10 Miłosz HENDZEL 00:38:21
11 Stanisław RUTKOWSKI 00:38:28
12 Dariusz CZYŻOWICZ 00:38:43
13 Przemysław NOWICKI 00:39:01
14 Waldemar KOWALCZYK 00:39:06
15 Kamil MAZUR 00:39:11
16 Tomasz KMIECIK 00:39:30
17 Tomasz ILNICKI 00:39:59
18 Przemsław FRANCZAK 00:41:22
19 Marcin LESZCZYŃSKI 00:41:27
20 Stanisław KACZMARCZYK 00:41:55
21 Jacek FRYDRYCHOWICZ 00:42:11
22 Krzysztof CZARNOTA 00:42:20
23 Tomasz BELT 00:42:26
24 Wojtek WOŁOWICZ 00:42:50
25 Roman ZAJĄC 00:43:21
26 Jacek ŻMUDA 00:43:52
27 Sławomir RYCIELSKI 00:43:55
28 Michał KRZYŻAŃSKI 00:44:10
29 Bartosz ROBCZYŃSKI 00:44:35
30 Wojciech RYMER 00:44:38
31 Aleksander LUDWINIAK 00:44:39
32 Łukasz KOWALCZYK 00:44:44
33 Arek MISIEK 00:44:46
34 Wojtek MICHALIK 00:45:10
35 Krzysztof MŁYNARCZYK 00:45:29
36 Mariusz KURLEJ 00:45:40
37 Stanisław ZIĘBA 00:46:45
38 Mieczysław JANISZEWSKI 00:46:45
39 Marcin JASTRZEMSKI 00:47:19
40 Artur ŁAWISZ 00:47:30
41 Jarosław SAROKA 00:47:42
42 Wojciech KĘPKA 00:48:56
43 Grzegorz WIELOPOLSKI 00:51:32
44 Zenon KORZEBA 00:53:06
45 Paweł KOP-OSTROWSKI 00:53:09
46 Tomasz STRZAŁKOWSKI 00:55:02
47 Marcin PAPROCKI 00:55:04
48 Marek ŁADZIAK 00:57:08
49 Florian KROPIDŁOWSKI 01:23:00

BIEG GŁÓWNY 10 KM KOBIETY

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS
1 Monika ANDRZEJCZAK 00:36:29
2 Agata KILICH 00:42:05
3 Iwona SWENDROWSKA 00:44:02
4 Adrianna BIEŁOWIEC 00:47:46
5 Agata KACZMARCZYK 00:47:52
6 Anna REINHOLD-KURLEJ 00:48:16
7 Lidia SZYMCZYSZYN 00:49:37
8 Marika KAMIŃSKA 00:51:35
9 Joanna KOSTRZEWA 00:51:47
10 Barbara DZIEGIŃSKA 00:57:41
11 Helena MAJDAN 00:59:02
12 Adrianna ŁOGIEWA 01:05:00

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - CHŁOPCY

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO
1 Robert MAZURKIEWICZ

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO
1 Magdalena KOWALCZYK

SZKOŁY GIMNAZJALNE - CHŁOPCY

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO
1 Damian WOJCIESZONEK
2 Sebastian KARWOWSKI
3 Kuba ŻUREK
4 Krystian MATUSIAK
5 Tomasz KECZMER
6 Norbert NEUMAN
7 Eryk FILOCHA
8 Marek KRYCH
9 Arek JACHNO
10 Krzysztof SOKOŁOWSKI
11 Konrad GAŁCZYŃSKI
12 Damian DUBICKI
13 Daniel WACEWICZ

SZKOŁY GIMNAZJALNE - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO
1 Aneta SZYNTOR
2 Milena BALICKA
3 Paulina KUCIS

SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO
1 Paweł JACHNO
2 Arkadiusz MŁYNARCZYK
3 Adam SZAŁKOWSKI
4 Kacper PAPIERZ
5 Robert ZAJĄCZKOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO
1 Karolina KUŚ
2 Emilia SZKIBIEC
3 Karolina CHOCIEJ
4 Gabrysia SZEJBA
5 Wiktoria WYPYCH